ÖVRIGT / Speglar / Spegel 1524220
*
nr 152 4220
Spegel
H106
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/5 21:19:44
1
300 kr
2/6 01:11:29
2
350 kr
2/6 15:24:03
3
Vinnande bud
2/6 17:38:08
1
450 kr
2/6 17:38:50
1
500 kr
2/6 17:39:22
1
550 kr
2/6 17:46:38
1
600 kr
2/6 17:47:06
1
650 kr
2/6 17:48:23
1
700 kr
2/6 17:48:48
1
750 kr
2/6 17:52:31
1
800 kr
2/6 17:54:03
1
850 kr
2/6 17:57:03
1
900 kr
2/6 17:57:49
1
950 kr
2/6 18:00:00
1
1.000 kr
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 152 4220
Spegel
H106
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/5 21:19:44 | 1 | 300 kr |
2/6 01:11:29 | 2 | 350 kr |
2/6 15:24:03 | 3 | Vinnande bud |
2/6 17:38:08 | 1 | 450 kr |
2/6 17:38:50 | 1 | 500 kr |
2/6 17:39:22 | 1 | 550 kr |
2/6 17:46:38 | 1 | 600 kr |
2/6 17:47:06 | 1 | 650 kr |
2/6 17:48:23 | 1 | 700 kr |
2/6 17:48:48 | 1 | 750 kr |
2/6 17:52:31 | 1 | 800 kr |
2/6 17:54:03 | 1 | 850 kr |
2/6 17:57:03 | 1 | 900 kr |
2/6 17:57:49 | 1 | 950 kr |
2/6 18:00:00 | 1 | 1.000 kr |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27